ASVMB-100.000MHZ-LY-T
Numer produktu DigiKey
535-11212-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11212-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11212-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASVMB-100.000MHZ-LY-T
Opis
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASVMB-100.000MHZ-LY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VDFN podkładka odsłonięta
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-QFN (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)