ASVMB-10.000MHZ-XY-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ASVMB
Abracon: Who We Are Today
ASVMB-10.000MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-11271-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASVMB-10.000MHZ-XY-T
Opis
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASVMB-10.000MHZ-XY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)