ASV-11.0592MHZ-EJ-T
Numer produktu DigiKey
535-9308-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9308-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9308-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASV-11.0592MHZ-EJ-T
Opis
XTAL OSC XO 11.0592MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11.0592 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASV-11.0592MHZ-EJ-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5,08)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,200" (7,00mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)