ASTX-H11-32.000MHZ-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Abracon LLC
W magazynie: 2 010
Arkusz danych
32 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ASTX-H11-32.000MHZ-T
Numer produktu DigiKey
ASTX-H11-32.000MHZ-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASTX-H11-32.000MHZ-T
Opis
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASTX-H11-32.000MHZ-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 75°C
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)