ASTX-H11-16.000MHZ-I25-T
Numer produktu DigiKey
535-ASTX-H11-16.000MHZ-I25-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASTX-H11-16.000MHZ-I25-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASTX-H11-16.000MHZ-I25-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASTX-H11-16.000MHZ-I25-T
Opis
XTAL OSC TCXO 16.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASTX-H11-16.000MHZ-I25-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)