AST3TQ-T-24.576MHZ-50-C
Numer produktu DigiKey
535-12950-ND
Producent
Numer produktu producenta
AST3TQ-T-24.576MHZ-50-C
Opis
XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.576 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AST3TQ-T-24.576MHZ-50-C Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)