AST3TQ-25.000MHZ-5
Numer produktu DigiKey
535-12451-ND
Producent
Numer produktu producenta
AST3TQ-25.000MHZ-5
Opis
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
AST3TQ-25.000MHZ-5 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 95°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)