AST3TDATACJ5-38.8800MHZT5 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 535-AST3TDATACJ5-38.8800MHZT5TR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | AST3TDATACJ5-38.8800MHZT5 |
Opis | 7MM X 5MM XTAL OSC TCXO 38.88 MH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 38.88 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AST3TDATACJ5-38.8800MHZT5 Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppb |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Prąd - zasilania (maks.) 10mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,094" (2,40mm) |