AST3TDATACJ5-10.0000MHZ
Numer produktu DigiKey
535-AST3TDATACJ5-10.0000MHZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
AST3TDATACJ5-10.0000MHZ
Opis
XTAL OSC TCXO 10 MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AST3TDATACJ5-10.0000MHZ Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)