AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
20 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCXOs for 5G Infrastructure Applications
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2
Numer produktu DigiKey
535-AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2
Opis
5MM X 3.2MM XTAL OSC TCXO 20 MHZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±280ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)