ASPIAIG-Q7050-3R3M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q7050-3R3M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q7050-3R3M-T
Opis
FIXED IND 3.3UH 13A 11.4 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 13 A Maks. 11,4mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q7050-3R3M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
14A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,4mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,331" x 0,315" (8,40mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)