EXLA1V0705-3R3-R
Numer produktu DigiKey
283-EXLA1V0705-3R3-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EXLA1V0705-3R3-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EXLA1V0705-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXLA1V0705-3R3-R
Opis
FIXED IND 3.3UH 13A 11.44 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 13 A Maks. 11,44mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
14A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,44mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,331" x 0,315" (8,40mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)