ASHEK-32.768KHZ-LT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASHEK-32.768KHZ-LT |
Opis | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ASHEK-32.768KHZ-LT Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości -140ppm, +10ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 1,5µA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |