ASGTX-D-50.000MHZ-2-T2
Numer produktu DigiKey
ASGTX-D-50.000MHZ-2-T2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASGTX-D-50.000MHZ-2-T2
Opis
XTAL OSC VCTCXO 50.0000MHZ LVDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz VCTCXO LVDS Oscylator 3,135V - 3,465V 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASGTX-D-50.000MHZ-2-T2 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,354" x 0,276" (9,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,088" (2,24mm)