ASGTX-D-120.000MHZ-1
Numer produktu DigiKey
535-12466-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASGTX-D-120.000MHZ-1
Opis
XTAL OSC VCTCXO 120.0000MHZ LVDS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 MHz VCTCXO LVDS Oscylator 3,135V - 3,465V 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASGTX-D-120.000MHZ-1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,354" x 0,276" (9,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,088" (2,24mm)