ASFLMPLV-148.3516MHZ-LY-T
Numer produktu DigiKey
535-12120-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12120-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12120-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASFLMPLV-148.3516MHZ-LY-T
Opis
MEMS OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
148.3516 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,25V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASFLMPLV-148.3516MHZ-LY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,25V - 3,6V
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
32mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
22mA