ASFLMB-30.000MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-ASFLMB-30.000MHZ-XY-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASFLMB-30.000MHZ-XY-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASFLMB-30.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASFLMB-30.000MHZ-XY-T
Opis
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
30 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASFLMB-30.000MHZ-XY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)