ASFLMB-24.576MHZ-XY-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 000
Arkusz danych
W magazynie: 840
24.576 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ASFLMB-24.576MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-11058-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASFLMB-24.576MHZ-XY-T
Opis
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ASFLMB-24.576MHZ-XY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)