ASFL1-50.000MHZ-EK-T
Numer produktu DigiKey
535-9272-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9272-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9272-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASFL1-50.000MHZ-EK-T
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASFL1-50.000MHZ-EK-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
45mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)