ASFL1-26.000MHZ-L-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
26 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ASFL1-26.000MHZ-L-T
Numer produktu DigiKey
535-ASFL1-26.000MHZ-L-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASFL1-26.000MHZ-L-T
Opis
XTAL OSC XO 26.000MHZ HCMOS TTL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASFL1-26.000MHZ-L-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)