ASEMB-14.7456MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-11119-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11119-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11119-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEMB-14.7456MHZ-XY-T
Opis
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
14.7456 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASEMB-14.7456MHZ-XY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)