ASEMB-125.000MHZ-LY-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASEMB-125.000MHZ-LY-T |
Opis | MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 125 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ASEMB-125.000MHZ-LY-T Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,8V - 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±10ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 16mA |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Czuwanie (zasilanie wyłączone) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,90mm) |