ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
Numer produktu DigiKey
535-ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3CT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3
Opis
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASEKDVAIG-32.768KHZ-KC-T3 Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
15µA
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
5µA
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V