ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-T
Numer produktu DigiKey
535-ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-T
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASEK2-32.768KHZ-L-C-S-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)