ASEDV-27.000MHZ-LR-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASEDV-27.000MHZ-LR-T |
Opis | OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 27 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ASEDV-27.000MHZ-LR-T Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,6V - 3,6V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 4mA |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |