ASEDV-25.000MHZ-LR-T
Numer produktu DigiKey
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASEDV-25.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEDV-25.000MHZ-LR-T
Opis
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASEDV-25.000MHZ-LR-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
4mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)