ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-T
Numer produktu DigiKey
535-ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-T
Opis
OSC XO 40.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Szczegółowy opis
40 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASEAIG-40.000MHZ-X-K-S-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
13mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)