ASEAIG-24.000MHZ-C-T
Numer produktu DigiKey
535-14778-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14778-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14778-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEAIG-24.000MHZ-C-T
Opis
OSC XO 24.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - zasilania (maks.)
13mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)