ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
Numer produktu DigiKey
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
Opis
OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)