ASE-50.000MHZ-L-C-T
Numer produktu DigiKey
535-ASE-50.000MHZ-L-C-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASE-50.000MHZ-L-C-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASE-50.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASE-50.000MHZ-L-C-T
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASE-50.000MHZ-L-C-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
19mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)