ASDTDV-48.000MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASDTDV-48.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASDTDV-48.000MHZ-XY-T
Opis
XTAL OSC XO 48MHZ CMOS SMD
Szczegółowy opis
48 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V, 2,5V, 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V, 2,5V, 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)