ASDTDV-25.000MHZ-XY-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASDTDV-25.000MHZ-XY-T |
Opis | XTAL OSC XO 25MHZ CMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V, 2,5V, 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,8V, 2,5V, 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±10ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 5,5mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2,5x2) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |