ASDMPALV-100.0000MHZ-XJ-PD-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla ASDMPALV-100.0000MHZ-XJ-PD-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ASDMPALV-100.0000MHZ-XJ-PD-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDMPALV-100.0000MHZ-XJ-PD-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASDMPALV-100.0000MHZ-XJ-PD-T
Opis
MEMS OSC 100.0000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,25V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,25V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
32mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)