ASDMB-25.000MHZ-XC-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDMB-25.000MHZ-XC-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASDMB-25.000MHZ-XC-T
Opis
MEMS OSC XO 25.000MHZ LVCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASDMB-25.000MHZ-XC-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)