ASDKDV-32.768KHZ-LR-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDKDV-32.768KHZ-LR-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASDKDV-32.768KHZ-LR-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASDKDV-32.768KHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASDKDV-32.768KHZ-LR-T
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASDKDV-32.768KHZ-LR-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
15µA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)