ASDK2-32.768KHZ-LRT
Numer produktu DigiKey
535-10003-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10003-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10003-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASDK2-32.768KHZ-LRT
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASDK2-32.768KHZ-LRT Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)