ASDK2-32.768KHZ-LCS-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDK2-32.768KHZ-LCS-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASDK2-32.768KHZ-LCS-T
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASDK2-32.768KHZ-LCS-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 3 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
3 000W magazynie