ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-T
Numer produktu DigiKey
535-ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-T
Opis
OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASDAIG-16.000MHZ-X-K-S-T Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
7mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Napięcie - zasilania
3,3V