ASCO-12.000MHZ-EK-T3
Numer produktu DigiKey
535-12078-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12078-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12078-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASCO-12.000MHZ-EK-T3
Opis
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ASCO-12.000MHZ-EK-T3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
4,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)