ASATDV-25.000MHZ-XY-T
Numer produktu DigiKey
535-ASATDV-25.000MHZ-XY-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASATDV-25.000MHZ-XY-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASATDV-25.000MHZ-XY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASATDV-25.000MHZ-XY-T
Opis
XTAL OSC XO 25MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V, 2,5V, 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASATDV-25.000MHZ-XY-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V, 2,5V, 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
5,5mA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)