ASAK-32.768KHZ-LRS-T
Numer produktu DigiKey
535-13275-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-13275-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-13275-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASAK-32.768KHZ-LRS-T
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASAK-32.768KHZ-LRS-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
240µA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)