ASADVN-50.000MHZ-XC-T
Numer produktu DigiKey
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASADVN-50.000MHZ-XC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASADVN-50.000MHZ-XC-T
Opis
XTAL OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)