AOCJY4A-10.000MHZ-F-SW
Numer produktu DigiKey
535-10689-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY4A-10.000MHZ-F-SW
Opis
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz VCOCXO Fala sinusoidalna Oscylator 5V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-DIP (0,701", 17,80mm), 5 odprowadzeń
Modele EDA/CAD
AOCJY4A-10.000MHZ-F-SW Modele
Kategoria
Wyjście
Fala sinusoidalna
Prod.
Napięcie - zasilania
5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±10ppb
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Obudowa / skrzynia
6-DIP (0,701", 17,80mm), 5 odprowadzeń
Typ
Rozmiar / wymiar
1,421" x 1,071" (36,10mm x 27,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)