AOCJY3A-10.000MHZ-E
Numer produktu DigiKey
535-10679-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY3A-10.000MHZ-E
Opis
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz VCOCXO HCMOS Oscylator 5V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Modele EDA/CAD
AOCJY3A-10.000MHZ-E Modele
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±10ppb
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Obudowa / skrzynia
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 odprowadzeń
Typ
Rozmiar / wymiar
1,000" x 1,000" (25,40mm x 25,40mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)