AOCJY2-10.000MHZ-E
Numer produktu DigiKey
535-10665-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY2-10.000MHZ-E
Opis
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Szczegółowy opis
10 MHz VCOCXO HCMOS Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 odprowadzeń
Modele EDA/CAD
AOCJY2-10.000MHZ-E Modele
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±10ppb
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 odprowadzeń
Typ
Rozmiar / wymiar
0,827" x 0,827" (21,00mm x 21,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,453" (11,50mm)