AOCJY1-10.000MHZ-E-SW
Numer produktu DigiKey
535-10653-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY1-10.000MHZ-E-SW
Opis
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz VCOCXO Fala sinusoidalna Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AOCJY1-10.000MHZ-E-SW Modele
Kategoria
Wyjście
Fala sinusoidalna
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±200ppb
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
14-DIP
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,819" x 0,520" (20,80mm x 13,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,334" (8,48mm)