AOCJY-40.000MHZ-E-SW
Numer produktu DigiKey
AOCJY-40.000MHZ-E-SW-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY-40.000MHZ-E-SW
Opis
XTAL OSC VCOCXO 40.0000MHZ SNWV
Szczegółowy opis
40 MHz VCOCXO Fala sinusoidalna Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-SMD, brak odprowadzenia, 5 odprowadzeń
Modele EDA/CAD
AOCJY-40.000MHZ-E-SW Modele
Kategoria
Wyjście
Fala sinusoidalna
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±10ppb
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
1,000" x 0,866" (25,40mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 76 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
76W magazynie