AOCJY-10.000MHZ-F-T
Numer produktu DigiKey
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOCJY-10.000MHZ-F-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOCJY-10.000MHZ-F-T
Opis
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Szczegółowy opis
10 MHz VCOCXO HCMOS Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 6-SMD, brak odprowadzenia, 5 odprowadzeń
Modele EDA/CAD
AOCJY-10.000MHZ-F-T Modele
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±30ppb
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Rozmiar / wymiar
1,000" x 0,866" (25,40mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)