AOC97FAJC-20.0000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
20 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOC97FAJC-20.0000
Numer produktu DigiKey
535-AOC97FAJC-20.0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOC97FAJC-20.0000
Opis
XTAL OSC OCXO 20MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 95°C
Opakowanie
Listwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (9,7x7,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,382" x 0,295" (9,70mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,19mm)