AOC75FAKC10.0000-T1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 25
Arkusz danych
10 MHz OCXO HCMOS Oscylator 3,3V 10-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOC75FAKC10.0000-T1
Numer produktu DigiKey
535-AOC75FAKC10.0000-T1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AOC75FAKC10.0000-T1
Opis
XTAL OSC OCXO 10 MHZ CMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 95°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
10-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SMD (7,5x5,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,217" (7,50mm x 5,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)